Kadıköy kanal görüntüleme
Kadıköy kanal görüntüleme

Kadıköy Kanal Görüntüleme

 

Kadıköy’ün kalabalık bir yerleşim yeri olması nedeniyle kanalizasyon tıkanıklıkları sıkça görülebilmektedir. Kadıköy kanal görüntüleme hizmetlerimiz sayesinde bu tıkanıklıkların tespit edilmesini ve giderilmesini sağlayabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız, kanalizasyona sarkıtılan video görüntüleme cihazları sayesinde tıkanıklığın yerini ve nedenini kolayca tespit edebilmektedir. Böylece önlem almak ve tıkanıklığı gidermek çok daha kolay bir hal alır.

 

Yalnızca tıkanmanın yeri değil, bu durumun neden meydana geldiği de son derece önemlidir. Kanalizasyon tıkanmaları pek çok nedenden ötürü meydana gelebilir. İnşaat atıkları, çöpler, yapraklar ve benzeri birçok atık madde kanalizasyonun tıkanmasına neden olabilmektedir. Fakat yaprağın meydana getirdiği tıkanma ile inşaat atıklarının meydana getirdiği tıkanma farklı şekillerde giderilir.

  • Kameralı GörüntülemeKamera İle Tespit etme
  • Robot ile GörüntülemeRobotlar ile tespit etme

Kameralı ve Robot ile Görüntüleme

Kadıköy Kanal Görüntüleme İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

 

Kanal görüntüleme Kadıköy ilçesinde ikamet eden kişi veya işletmeleri yakından ilgilendirir. Günümüzde pek çok nedenden ötürü kanalizasyonlarda tıkanmalar meydana gelebilir. Giderilmeyen bu tıkanmalar birçok sorunu da beraberinde getirecektir. Kanal görüntüleme hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken işlem dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçmektir.

 

Bizlere ulaştığınızda ekiplerimiz bildirdiğiniz konuma gelerek profesyonel ekipmanlar yardımıyla kanal görüntüleme işlemini gerçekleştirirler. Eskiden duman tekniği kullanılarak yapılan görüntüleme işlemleri günümüzde bu amaç için üretilen robotlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekiplerimiz kanal görüntüleme robotlarını kullanarak kısa süre içerisinde tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit edecektir. Tespit etme işleminin ardından tıkanıklığı giderebilmek amacıyla çalışmalara başlanır.

Kadıköy Kanal Görüntüleme Çözümleri

 

Basit tıkanmalar, kişilerin kendi çabaları ile bir nebze de olsa açılabilir. Ancak kanalizasyon tıkanmaları son derece ciddidir. Meydana gelen kanalizasyon tıkanmalarını açabilmek için alanında uzman bir firma ile iş birliği yapmanız gerekir. Kadıköy kanalizasyon görüntüleme hizmeti veren firmamız ise yalnızca alanında uzman ve tecrübeli personeller ile birlikte sizlerin yardımına koşmaktadır.

Lavabo ve klozet tıkanmaları basit birkaç işlem gerçekleştirilerek açılabilir. Ancak bu tıkanmalar ortada herhangi bir sebep yokken sürekli olarak meydana geliyorsa, kanalizasyonun tıkandığını anlamak mümkündür. Kanalizasyon tıkanıklığı giderilmeden lavabolarda ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanmalar ne yazık ki son bulmayacaktır. Eğer sizler de İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kanal görüntüleme hizmeti almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kadıköy Kanal Görüntüleme Telefon

 

Hemen arayarak ustalarımızdan birini çağırabilirsiniz. Yerinde tespit ile kanal görüntüleme işlemini gerçekleştirirler.

Lütfen Bizi Oylayın
[Toplam: 1 Ortalama: 5]