kadıköy klozet tamiri
kadıköy klozet tamiri

Kadıköy Klozet Tamiri

 

Klozetinizde su kaçırma, sifonun çalışmaması, taharet musluğunun bozulması gibi çeşitli sorunlar meydana geldiyse, Kadıköy klozet tamiri hizmeti almak isteyebilirsiniz. Klozetler çeşitli nedenlerden ötürü birçok sorun ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda mağdur olmamak adına erken önlem almak ve klozetin tamirini gerçekleştirmek gerekir.

 

Firmamız, alanında uzman ve tecrübeli personelleri ile birlikte sizlere klozet tamiri hizmeti sunmaktadır. Sorunun kaynağı veya kendisi ne olursa olsun tüm klozet tamir işlemleri için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ekibimiz sizleri yerinizde ziyaret ederek sorunun kaynağını tespit edecek ve tamir ile onarım işlemlerini gerçekleştirecektir. Üstelik konumunuzun uzaklığı fark etmeksizin 60 dakika içerisinde ekiplerimiz adresinize ulaşacaktır.

 

 • Klozet Tamir İşlemiTamir hizmeti yapılır
 • Klozet Montaj İşlemiYeni klozet motajı yapılır

Klozet Tamiri ve Montajı

Kadıköy Klozet Tamiri Ve Onarımı

 

Klozetler, yanlış kullanıma veya eskimeye bağlı olarak çeşitli sorunlar çıkarabilir. Örneğin klozetlerin su kaçırması ve şamandıranın dolum yapmaması gibi durumlar ile pek çok kez karşılaşmak mümkündür. Klozet tamiri Kadıköy ilçesinde hizmet veren bir firma olarak bu gibi durumlarda yardımınıza koşuyor ve tüm sorunlarınızı çok kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

 

Ekiplerimiz profesyonel araç ve ekipmanlarını kullanarak klozetlerinizin onarımını gerçekleştiriyorlar. Üstelik verdiğimiz hizmetlerin tamamı son derece kaliteli ve garantilidir. Bizlerden kaynaklanan herhangi bir sorun meydana gelirse bu sorunu ücretsiz bir şekilde çözmekte ve telafide bulunmaktayız. Eğer sizler de Kadıköy ilçesinde hizmet veren bir sıhhi tesisat firması arıyorsanız, bizleri tercih edebilirsiniz.

kadıköy klozet onarımı
kadıköy klozet onarımı

Klozet Problemleri Nelerdir?

 

Klozetlerde birçok problemin meydana gelebileceğinden bahsetmiştik. En çok karşılaşılan sorunlar ise şunlardır:

 • Sifonun su kaçırması
 • Taharet musluğunun çalışmaması
 • İç takımın yanlış kullanıma veya yıpranmaya bağlı olarak işlevini yitirmesi
 • Şamandıranın dolum yapmaması
 • Klozet sifonunun çalışmaması
 • Klozet kapağının kırılması veya işlevini yitirmesi
 • Klozetin su kaçırması
 • Taharet musluğunun açılmaması veya kapanmaması
 • Taharet çubuğunun çalışmaması

Yukarıda yer alan problemler, genellikle yanlış kullanım nedeniyle meydana gelmektedir. Aynı zamanda uzun süredir bakımı veya onarımı yapılmayan klozetlerde de çeşitli sorunlar yaşanabilir. Sizler de bu problemleri çözüme kavuşturmak için Kadıköy su tesisatçısı arayışına girdiyseniz, gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan soruların yanıtını bulabilmeniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Kadıköy Klozet Tamiri Telefon

 

Hemen arayarak ustalarımızdan birini çağırabilirsiniz. Yerinde tespit ile klozet tamiri işlemini gerçekleştirirler.

Lütfen Bizi Oylayın
[Toplam: 1 Ortalama: 5]